O nás

E.U.D. GROUP, a.s. je obchodně-výrobní společnost. Její hlavní činností je výroba a  prodej pracích prášků, tekutých pracích prostředků, aviváží, saponátů na nádobí, čisticích prostředků pro domácnost a tělové kosmetiky. Cílem je výroba produktů pro vlastní distribuční síť, pro odběratele pod jejich privátní značkou a výroba šitá na míru na základě požadavků zákazníka. Náš tým tvoří zkušení a talentovaní pracovníci z oblasti vývoje, výzkumu, výroby a marketingu výrobků FMCG z oblasti bytové a domácí chemie.

 

 

Naše úspěchy

Vybudovali jsme mezinárodní obchodní síť, ve které s našimi partnery sdílíme nejcennější aspekty vývojové, výrobní a obchodní sféry. Kvalitní servis a vzájemná důvěra jsou integritou našeho podnikání s důrazem na nezávislou finanční sílu.

Naše vize

Do budoucna se chceme stát první a tou nejlepší volbou pro naše zákazníky. Požadavky našich zákazníků rozhodují o našem dalším růstu a rozšiřování výrobních kapacit je upraveno zcela dle jejich představ a potřeb. Velký důraz je kladen na velmi dobrý vztah společnosti k zákazníkům i dodavatelům. Jsme přesvědčeni, že jsme schopni dosáhnout toho, aby naše společnost byla symbolem úspěchu, důvěry a profesionality v dané oblasti podnikání.

Společnost E.U.D. Group se každoročně účastní prestižního mezinárodního veletrhu PLMA v Amsterdamu, který je největší událostí svého druhu v Evropě.